HUAWEI Mate Xs 512 GB

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİ- ÜCRETSİZ KARGO
4.149,00 TL
TÜRKİYE GARANTİLİ- ÜCRETSİZ KARGO
5.999,00 TL
4.999,00 TL
%16,7
2 YIL GARANTİLİ- ÜCRETSİZ KARGO
9.499,00 TL

Esneklik
Sanatı

 

HUAWEI Mate Xs'in Falcon Kanat Tasarımı ile kanatlarınızı açın. Yenilikçi bir menteşe ile benzersiz Falcon Kanatını benimseyen HUAWEI Mate Xs, çığır açan teknolojiyi olağanüstü görsel bir tasarım ile sunuyor. Şık bir akıllı telefon olarak katlanmış, cebinize ve avucunuza tam tamına sığar. Hareket halindeyken her zaman her şeye hazır olabilirsiniz. İki kat büyüklükteki erkanda daha fazlasını rahatça keşfedebilirsiniz.


HUAWEI Mate Xs id1
HUAWEI Mate Xs hinge
HUAWEI Mate Xs id2
HUAWEI Mate Xs id3

Tek Seferde Daha Fazlasını Görün

 

Çarpıcı HUAWEI FullView Ekran, baktığınız her yerde muazzam ayrıntılar ve canlı renkler sunarken, dikkat çekici 8 inç1 ekran aynı anda daha fazlasını görmenizi sağlar. Ekranlar arası kaydırmaya gerek yok, nefes kesen manzara, heyecan verici geniş çekimler ve kapsamlı bilgi görsellerin hepsi gözünüzün önünde.


HUAWEI Mate Xs fullview screen

Anında Hazır

 

HUAWEI Mate Xs'nin güç düğmesi, parmak izini tanıyabilmek için akıllı bir şekilde tasarlanmış. Böylece telefonunu birkaç saniye içinde güvenli bir şekilde uyandırmak ve kilidini açmak için yanına hafifçe basabilirsin.


HUAWEI Mate Xs fullview fingerprint recognition HUAWEI Mate Xs fullview fingerprint recognition

Çok Amaçlı
Kullanım Uzmanı

Akıllı Multi-window2 fonksiyonu, 8" geniş ekranı iki bağımsız görev ekrana ayırır. Böylece, mesajlarınızı kontrol ederken notlar alabilir ve sosyal medya güncellemelerinizi düzenlerken gönderilecek doğru resim için fotoğraf albümünüzü inceleyebilirsiniz. HUAWEI App çoklama özelliği ile farklı görevleri aynı anda kolayca yönetebilir, bir uygulamayı iki farklı pencerede bile açabilirsiniz. En sevdiğiniz uygulamalarınızı kısayol menüsüne dahil edebileceğiniz ustaca tasarlanmış Dock, kayan pencereden üzerinden hızlıca işlem yapnızı sağlar3. Asla uygulama değiştirirken zaman kaybetmeyin.


HUAWEI Mate Xs kirin 990 5g

5G Çağında Lider

 

Kirin 990 5G çip seti ile güçlendirilen HUAWEI Mate Xs, 5G döneminde üstün hız ve performans sağlar. Üç seviyeli enerji verimliliğinin CPU mimarisi, daha az tüketim ile çığır açan bir performans getiriyor. Çift çekirdekli artı küçük çekirdekli NPU, gelecekteki yapay zeka yeteneklerinin gelişimi için sağlam bir temel oluşturur.


HUAWEI Mate Xs kirin 990 5g
Learn more about the Kirin 990 5G >

Bugün ve Gelecek
İçin Tasarlandı

Hem NSA hem de SA 5G mimarilerini destekleyen HUAWEI Mate Xs4, 5G gelişimine senkronize olmanızı sağlar. Çift-Sim kart tasarımı ve 5G / 4G / 3G / 2G bandının geniş uyumluluğu ile her zaman ağa bağlı kalabilirsiniz.


HUAWEI Mate Xs kirin 990 connection

Daha Fazla
Keyfini Çıkar

 

HUAWEI’nin yenilikçi soğutma sistemi ile birlikte, katlanabilirliğin ve dengeli dağılmanın çifte zorluklarına yükselen, esnek biyonik grafit sayesinde HUAWEI Mate X'iniz her zaman serin kalır. Yüksek hızlı Ultra HD videolar izleyin veya indirin, yoğun grafikli 3D oyunlarınızı oynayın ve ter dökmeden 5G dünyasının heyecanına dalın.

Mükemmelliği
Yakalayın

Arka ve ön kamerayı entegre eden 40 MP Supersensing Leica Dörtlü Kamera Sistemi, gözlerinizi üzerinden alamayacağınız güzellik yakalamanızı sağlar. Uzak veya yakın, karanlık veya parlak, büyük veya küçük, şimdi her değerli görüntü sadece zihninizde değil, telefonunuzda da kalır.


HUAWEI Mate Xs camera
 

Geniş Açı
Lens

 

Telefoto

 

Ultra Geniş
Açı Lens

 

TOF


HUAWEI Mate Xs camera

Güzelliğe Ayna Tut

 

Çift ekranlı Ayna Çekimi, size ve fotoğrafçıya, güzelliğinizi tam istediğiniz gibi göstermek için, yaratıcı fikirlerinizi gerçek zamanlı olarak kontrol etmenizi ve paylaşmanızı sağlar.


HUAWEI Mate Xs selfie

Geceyi Aydınlat

40 MP Süper Hassas Kamera, karanlıkta güzel hikayeleri ve insanları yakalamak için verimli ışığı ve ayrıntıları çeker.


HUAWEI Mate Xs supersensing camera

Daha Geniş ve
Daha Büyük

 

16 MP Ultra Geniş Açı Kamera ile muhteşem dağlar ve ihtişamlı saraylar harika bir perspektifle gözler önüne serilir.


HUAWEI Mate Xs ultra wide angle lens HUAWEI Mate Xs ultra wide angle lens HUAWEI Mate Xs ultra wide angle lens

1x

HUAWEI Mate XS switch

Ultra Geniş

HUAWEI Mate XS switch

Uzun Süreli Yol Arkadaşı

 

Kirin 990 5G çip seti ve 4500 mAh5 büyük kapasiteli pilin daha iyi güç yönetimi sayesinde HUAWEI Mate Xs olağanüstü uzun pil ömrü sunuyor. Tıpkı güvenilir bir arkadaş gibi heyecan verici bir oyun gecesi veya zorlu bir sunum günü için her an yanınızda.


HUAWEI Mate Xs battery
HUAWEI Mate Xs battery
HUAWEI Mate Xs battery

Güvenilir Dost

55 W HUAWEI SüperŞarj6 ile 4500 mAh büyük pili bile sadece 30 dakikada7 %85 şarj edilebilir. Bir fincan kahvenin tadını çıkarmak için arkanıza yaslanın, bu sürede telaşlı bir güne hazır olacaksınız.


HUAWEI Mate Xs 55w huawei supercharing

Sofistike Tarzla Tanışın

* Şarj cihazı kapasitesi / hızı bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel bir satıcıya başvurun.
HUAWEI Mate Xs accessories
  1. Tamamen açıldığında ve standart dikdörtgen ekran olarak ölçüldüğünde, diyagonal uzunluğu 8 inç'tir. Gerçek boyut, yapılandırma ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.
  2. Bu işlev yalnızca Çoklu Pencere işlemini destekleyen ilgili uygulamalarda kullanılabilir.
  3. Uyumluluk, belirli uygulamalara bağlı olarak değişebilir.
  4. SA: bağımsız ağ; NSA: bağımsız olmayan ağ, SA özelliği mevcut ağ ve yazılım sürümüne bağlıdır. Birincil SIM kartı 5G şebekesini kullandığında, ikincil SIM kartı bekleme modunda 4G / 3G / 2G şebekesini kullanabilir. Gerçek hizmet kullanılabilirliği ve kalitesi yerel operatörün sunduğu ağ nedeniyle değişebilir.
  5. Tipik değer.
  6. Şarj cihazı kapasitesi / hızı bölgeye göre değişebilir. Daha fazla bilgi için lütfen yerel bir satıcıya başvurun.
  7. Tipik değer. HUAWEI laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Pil ömrü, gerçek kullanım koşullarına bağlıdır. Laboratuar test ortamı: sıcaklık 25 °C'de, nem: %45 ila%80 arasında. HUAWEI Mate Xs'ın HUAWEI SüperŞarj şarj cihazını kullanarak, telefon ekran kapalıyken 5G ağ bekleme durumunda %1 güçten şarj edildi.
Diğer Özellikler
Stok KoduMate Xs
MarkaHUAWEI
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2