Samsung Galaxy A15 4G 128GB 6GB Ram SİYAH

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
FİXPARA : 76
Fiyat:
9.149,00 TL
Havale / EFT:
9.034,64 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

             Samsung Galaxy A15 6 GB 128 GB (Samsung Türkiye Garantili)

Süper canlı ve parlak ekran
Galaxy A15’in 6,5 inç Super AMOLED ekranı; Vision Booster sayesinde doğrudan gün ışığında bile canlı netlik, artırılmış 90 Hz yenileme hızı ile sorunsuz kaydırma, gelişmiş 800 nit zirve parlaklık değeri ve mavi ışığı azaltan Göz Koruma Kalkanı ile gün boyu rahatlık sunar.
Süper canlı ve parlak ekran
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Ekran boyutu; tam dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde 6,5 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 6,3 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha küçüktür.
*** 800 nit, Yüksek Parlaklık Modunda (HBM) elde edilir.
**** Galaxy A15’in (SM-A155) ekranı, mavi ışığın zararlı etkilerini azaltma özelliği ile SGS tarafından verilen Eye Care Certification belgesini almıştır.
Dengeli sadelik
Gerekeni yapmak için tasarlandı. Galaxy A15, kullanım kolaylığı sunan çerçevesi, parlak arka kapağı ve sade kamera düzeniyle estetik ve şık tasarımını gururla öne çıkarır. Siyah, Açık Mavi ve Sarı renk seçenekleriyle sunulur.
Dengeli sadelik
* Sunulan renkler ülke, bölge veya operatöre göre farklılık gösterebilir.
Birden fazla kamerayla çekim yapın

Güçlü performansla işler yolunda
Güçlü performans sunan MTK G99 sekiz çekirdekli işlemciyle gününüz daha kolay. Geniş bellek ve hafıza seçenekleri ise verilerinize ve içeriklerinize her an erişim sağlar.
Güçlü performansla işler yolunda
* Bellek/hafıza seçenekleri ve bulunabilirliği ülkeye, bölgeye veya operatöre göre farklılık gösterebilir.
** Kullanılabilir bellek/hafıza kapasitesi önceden yüklenmiş yazılıma bağlı olarak değişebilir.
2 gün süren pil ömrüyle kontrol sizde
2 günlük pil ömrü sunan ve Süper Hızlı Şarj özelliğiyle hızlıca şarj olan 5.000 mAh (normal) pil ile şimdi daha da üretken olma zamanı.
2 gün süren pil ömrüyle kontrol sizde
* Gerçek kullanıcı arayüzü, görüntüden farklı olabilir. Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Süper Hızlı Şarj (25 W) için Duvar Tipi Şarj ayrıca satılır.
*** Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardı kapsamında test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı dikkate alınarak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite 4.900 mAh’dir.
**** Tahmini değer, ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre belirlenmiştir. UX Connect Research tarafından 30/11/2023 ve 08/12/2023 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta bağımsız olarak değerlendirilmiş ve değerlendirmede Wi-Fi ve LTE ile varsayılan ayarlarındaki SM-A155 ön sürüm modelleri kullanılmıştır. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Güven veren Samsung Knox Vault
EAL5+ sertifikalı Samsung Knox Vault; PIN, şifre ve desen gibi hassas verilerinizi voltaj, ani elektrik artışları, yüksek sıcaklık ve lazer gibi yazılım ve donanım tehditlerine karşı koruma sağlayan, kurcalamaya karşı korumalı ayrı bir depolama alanında saklar.
* EAL: Değerlendirme Garanti Seviyesi (CC, Ortak Kriterler)
** Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlardaki Samsung Knox Vault güvenlik özellikleri veya donanım/yazılım mimarisi, Samsung Galaxy’nin 2021’den sonra kullanıma sunulan S serisi, Z serisi, S FE serisi akıllı telefonlar ve Tab S Series tabletler gibi amiral gemisi cihazlarından farklı olabilir.
*** Samsung Knox Vault’un kullanılabilirliği, cihaz modeline göre değişebilir.
Güven veren Samsung Knox Vault
Güncelliğini daha uzun süre korur
Dört nesile kadar işletim sistemi güncelleme ve 5 yıllık güvenlik bakım paketiyle sunulan Galaxy A15’iniz daha uzun süre güncelliğini korur.
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Yukarıdaki işletim sistemi yükseltmeleri ve güvenlik güncellemesi politikaları değişebilir.
Güncelliğini daha uzun süre korur
Parmak izinizle kilidini açın
Güvenliğiniz, yalnızca parmak izinizle erişim sunan yan parmak izi sensörü ile iki kez kontrol edilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduA156GB
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

SARJ