Samsung Galaxy A33 5G 128GB 6GB Ram BEYAZ

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
SAMSUNG A33 5G 128GB

Su ve toza dayanıklılık

FHD+ sAMOLED 90Hz Ekran

48MP OIS Kamera

2 güne kadar dayanan pil


* Görüntü örnek olarak verilmiştir.
** Sunulan renkler ve modeller ülkeye veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
*** Galaxy A53 5G, IP67 derecesine sahiptir. 1 metreye kadar tatlı suyun içerisine 30 dakika boyunca daldırıldığı test koşullarına dayanmaktadır. Yalnızca düşük basınçlı suya karşı dayanıklıdır.
5G. Biz bağlandık bile
Gelecek nesil mobil veri ağı 5G’nin gücüyle elde edeceğiniz yüksek hız; süper akıcı oyunlar ve çevrim içi yayınlardan ultra hızlı paylaşım ve indirmeye kadar pek çok içeriği deneyimleme ve paylaşma yöntemlerinizi baştan sona değiştirecek.

* 5G ağının kullanılabilirliği ve gerçek hızı ülkeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Saf işleme gücü
5nm sekiz çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy’niz çok sayıda zorlu görevi aynı anda yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. RAM Plus kullanım alışkanlıklarınızı analiz eder ve ekstra güç için size ekstra sanal RAM kapasitesi sunar.

Çok sayıda anınızın yanı sıra daha fazlasını da saklayabilirsiniz
Fotoğraf ve videolarınız için 128GB dahili depolama alanının yanı sıra 1TB’a kadar arttırılabilir microSD kartı desteği ile değerli anlarınızı saklamanız için bolca alana sahip olacaksınız.

* RAM ve dahili hafıza kapasitesi ülkeye göre değişebilir. Sunulan gerçek depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
** MicroSD kartı ayrıca satılır. Bulunabilirlik ülkeye göre farklılık gösterebilir.
İkonik sadelik
Daha azıyla daha fazlasını yapın. Artık daha ince bir tasarıma sahip olan Galaxy A33 5G mat kaplaması, kaliteli çerçevesi ve telefonun gövdesiyle bütünleşik Ambient Edge tasarımlı kamera yuvası ile daha sofistike bir görünüm sunuyor.

* Sunulan renkler, ülke veya operatöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Onu 360° görün

MAVI

SIYAH

BEYAZ

TURUNCU
  •  
  •  
  •  
  •  

Toza, su damlamasına ve sıçramasına karşı dayanıklı
Su ve toza dayanıklılık özellikleriyle IP67 derecesine sahip Galaxy A33 5G, 1 metreye kadar derinlikteki tatlı suda 30 dakika boyunca kalabilir.¹ Gorilla Glass 5’in sağladığı ek koruma ile cihazınız artık daha sağlam ve çizilmesi bir o kadar zor.
1. Galaxy A33 5G, IP67 derecesine sahiptir. 1 metreye kadar tatlı suyun içerisine 30 dakika boyunca daldırıldığı test koşullarına dayanmaktadır. Plajda, havuzda veya köpüklü suyun yakınlarında kullanılması önerilmez. Yalnızca düşük basınçlı suya karşı dayanıklıdır.

Muhteşem ekran ile nefes kesen canlı renkler
Galaxy A33 5G’nin 6.4 inç Sonsuz-U Ekranı ile görüşünüzü genişletin ve daha önce göremediğini şeyleri görün. FHD+ Süper AMOLED ekran ile ışığın en parlak olduğu dış mekanlarda bile sevdiğiniz her şeyin keyfini canlı yüksek çözünürlük ve gerçek hayattakine benzer renklerle yaşayın.

* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Tam bir dikdörtgen şeklindeki ekran boyutu çapraz olarak ölçüldüğünde 6,4 inç; yuvarlak köşeler hesaba katıldığında ise 6,2 inçtir. Yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görülebilir alan daha küçüktür.
Akıcı görüntülerle ipeğimsi bir deneyim
Bu izleme deneyimini tarif etmek için neden “ipeğimsi” kelimesini kullandığımızı anlamak istiyorsanız Galaxy A33 5G’nin 90Hz süper akıcı ekranında herhangi bir şeyi izlemeyi deneyin. Süper akıcı video ve resimler için daha az bulanıklık, daha fazla ayrıntı ve canlı kontrast.

Ne görüntü ama

Optik Görüntü Sabitleyici (OIS). Sonunda Galaxy A33 5G’de
Hareket halindeyken dünyayı yakalayın. Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) teknolojisine sahip Galaxy A33 5G ile daha akıcı videolar kaydedin ve düşük ışıkta bile en ince ayrıntıları yakalayın.
* Görüntü, örnek olarak sunulmuştur.

Yapay Zekalı Görüntü İyileştirici ile daha iyi çekimler
Fotoğraf düzenleyicinin sahip olduğu güçlü yapay zeka, fotoğraflarınızı otomatik olarak iyileştirerek resimleri hemen geliştirmenize imkan verir.

* Görseller tasvir amaçlı simüle edilmiştir.
** Gerçek arayüz cihazınızdaki yazılım sürümüne bağlı olarak değişebilir.
Eğlence modu ile eğlenceli zamanlar
Eğlence modunda bulunan ve düzenli olarak güncellenen yeni Snapchat Lensleri ile en eğlenceli anlarınızı yakalayın. Lensleri araştırın ve favorilere eklediğiniz fotoğraflar üzerinde deneyin, en iyi görünümünüzü yakalayın ve bunu arkadaşlarınızla paylaşın.

* SNAPCHAT, SNAP INC. firmasının ticari markasıdır. Snapchat Lenslerindeki filtreler ülkeye veya bölgeye göre değişebilir.
** Bu resimde görülen Snapchat Lensleri örnek amaçlıdır.
*** Gerçek kullanıcı arayüzü cihazınızdaki yazılımın sürümüne bağlı olarak farklılık gösterebilir.
?
PORTRE MODU AÇIK
Yapay zeka destekli derinlik kamerasındaki ikili lensler ile her yüzü benzersiz kılan en ince özellikleriyle yakalayabilirsiniz. Bulanık arka plan efekti ile arka planı hafifçe bulanıklaştırın ve hayatı çerçevenin içine taşıyan ayrıntıları ön plana çıkarın.


* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
Saran sesler artık avuçlarınızın içinde
Mekansal bir deneyim için artık bir stüdyoya ihtiyaç yok. Her notayı inanılmaz ayrıntılara ve berraklığa sahip seslerle zenginleştiren Dolby Atmos ile kendinizi en sevdiğiniz filmlerin, şarkıların ve videoların akışına bırakın.

* Ekran görüntüsü örnek olarak sunulmuştur.
Muhteşem pili iki güne¹ kadar dayanır
5.000 mAh (normal)² pil ile yayın, paylaşım oyun ve başka pek çok şey için daha fazla zamanınız olur. 25W’a kadar çıkabilen Süper Hızlı Şarj ile Galaxy’nizi hızlıca doldurabilir ve toplam pil performansını arttırmak için adaptif pil tasarrufunu etkinleştirebilirsiniz.

* 25W Süper Hızlı Şarj aleti ayrıca satılır.
1. Ortalama/normal bir kullanıcının kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak tahmini değerler hesaplanmıştır. Tüm ayarları varsayılan ayarlar olarak belirlenmiş SM-A536 ön sürüm modelleri Strategy Analytics tarafından 20/01/2022 ve 31/01/2022 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta LTE ve 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağında test EDİLMEMİŞTİR) bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
2. Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardı kapsamında test edilen pil örneklerindeki pil kapasitesi sapması dikkate alınarak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Ölçülen (minimum) kapasite 4.860 mAh’dir.
Game Booster ile avantaj sizde
Zafer için mücadele edin. Game Booster cihazınızın pil ömrü, sıcaklık ve belleğini optimize etmek için oyun oynama alışkanlıklarınızı izlerken arka plan aktivitelerini ve bildirimleri engelleyerek daha fazla odaklanmanızı sağlar.

* Cihaz ve ekran görüntüleri örnek olarak verilmiştir.
** Game Booster özelliğinin uygunluğu oyuna göre değişebilir.
Sizin için değerli ne varsa korur
Telefonunuzun donanım ve yazılımına üretim aşamasında entegre edilen Samsung Knox, ilk açıldığı andan itibaren telefonunuzu korur. Çok katmanlı güvenlik özellikleri sayesinde, en hassas bilgilerinizi kötü amaçlı yazılım ve tehditlerden korur.

Sadece dokunarak kilit açma
Doğru yöndesiniz. Dahili ekran üstü parmak izi sensörü ile güvenlikten taviz vermeden uygulamalarda ve web sitelerinde anında oturum açabilirsiniz.
* Samsung Pass’ın web oturum açma özelliği yalnızca Samsung Internet tarayıcısında kullanılabilir.
** Samsung Pass fonksiyonlarının ve özelliklerinin uygunluğu ve kullanılabilirliği uygulamalara bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Gizliliğiniz korunur
Kişisel fotoğraflarınızı, videolarınızı, dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve verilerinizi, savunma sınıfı güvenlik platformu Samsung Knox ile korunan ve bilgilerinizi her türlü kötü niyetli saldırıya karşı koruyan Güvenli Klasörde güvenle saklayın. Şifrenizi veya parmak izinizi ekleyerek verilerinize sizden başka kimsenin erişmesine izin vermeyin.

Galaxy Cihazınız Tarzınızı Belirler
Gerçekten size ait bir şeye sahip olun. One UI 4 ile Galaxy’nizi kişiselleştirin ve telefonunuza belirgin hatlarla enerjinizi yansıtan bir görünüm kazandırın. Görevlerinizde size kesintisiz olarak yardımcı olan ve en sevdiğiniz özelliklere hemen erişebilmenizi sağlayan özel olarak tasarlanmış bir araç oluşturun.

* One UI özellik, uygulama ve hizmetlerinin kullanılabilirliği işletim sistemi sürümüne ve ülkeye göre değişebilir.
** Gerçek kullanıcı arayüzü farklılık gösterebilir.
Bağlanarak duyun. Her yerde bağlanın

Çaba gerektirmeden dikkatle takip eder
Buds Otomatik Geçiş özelliği kulaklarınızın, odaklanmanız gereken şeyleri takip etmesini sağlar. Tabletinizden bir film izlerken, telefonunuza gelen bir çağrıyı alabilmeniz için kesintisiz olarak size yönlendirilir. Bekleyin ve kaldığınız yerden devam edin.
* Otomatik Geçiş özelliği yalnızca One UI 3.1 veya sonraki sürümlerine sahip Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş’i desteklemeyebilir.
** Otomatik Geçiş özelliğini etkinleştirmek için Galaxy cihazlarında Samsung Account ile oturum açılmış olmalıdır.
*** Buds Pro ve Galaxy Tab S7 ayrıca satılır.

Buds Together ile birlikte dinleyin
En iyi arkadaşınızla kaldırımda yürüyün. Buds Together size, yürürken şarkıları birlikte dinleyebileceğiniz basit ve bir o kadar da benzersiz bir deneyim sunuyor.
* Buds Pro ayrıca satılır.

Zamandan ve mekandan bağımsız olarak daima hizmetinizdedir
Bir Galaxy akıllı telefon satın almayı tercih ettiğinizde gönül rahatlığıyla keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung Members uygulamasının Etkileşimli tanı ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar.

* Samsung Members uygulamasında kullanılabilen işlev ve özellikler ülkeye göre değişebilir.
** Cihaz ve ekran görüntüsü, örnek olarak sunulmuştur.
Yeni Galaxy A serisi ile tanışın. Herkes için Acayip iyi!
Diğer Özellikler
Stok KoduA33B
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2