Samsung Galaxy A53 5G 128GB 8GB Ram AKILLI TELEFON SİYAH

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
  
  • Dünyanızı sinematik bir görünümle görün
    FHD+ sAMOLED 120Hz Ekran
  • Bir profesyonel gibi sabit görüntüler çekin
    64MP OIS Kamera
  • Muhteşem pili iki güne¹ kadar dayanır
    2 Güne Kadar Dayanan Pil

Dört adet Galaxy A53 5G cihazdan Siyah, Mavi ve Turuncu renklerindeki üç tanesi arkadan görünmekte ve önden tek başına görünen bir Galaxy A53 5G ise beyaz "Awesome" yazısı ile sarılı bir adamın canlı bir resmini göstermekte.

*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Sunulan renkler ve modeller ülke ve operatöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir
*** Galaxy A53 5G, IP67 sertifikasına sahiptir. 1 metreye kadar tatlı suyun içerisinde 30 dakika boyunca suyun altında kaldığı test koşullarına dayanmaktadır. Yalnızca düşük basınçlı suya dayanıklıdır.

Uzman Değerlendirmelerinde Öne Çıkanlar

Videoyu oynat
 
Uzman Değerlendirmelerinde Öne Çıkanlar

Hızlı. Yeniliğin başladığı noktaya

5G ile dünya bir Galaxy’ye dönüşür. Hiper hızlı bağlantı demek, kesintisiz yayın ve arkadaşlarınızla veya ailenizle kesintisiz paylaşım demektir.


Hızlı. Yeniliğin başladığı noktaya

* 5G ağının kullanılabilirliği ve gerçek hızı ülkeye, ağ sağlayıcısına ve kullanıcı ortamına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Saf işleme gücü

İşe dönme zamanı. 5nm sekiz çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy’niz çok sayıda zorlu görevi aynı anda yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. RAM Plus kullanım alışkanlıklarınızı analiz eder ve ekstra güç için size ekstra sanal RAM kapasitesi sunar.


Saf işleme gücü

* 8GB RAM’li modeller, dahili hafızanın 8GB’a kadar olan kısmını ve 6GB RAM’li modeller dahili hafızanın 6GB’a kadar olan kısmını uygulama performansını arttırmak için sanal bellek olarak kullanır.
** Galaxy A52 5G ile karşılaştırılmıştır, rakamlar kurum içi laboratuvar test sonuçlarına dayanmaktadır.

Hatıralarınızı bırakmayın

Hepsi bir arada. 128GB / 256GB dahili hafızanın yanı sıra 1TB’a kadar MicroSD kartı desteği ile değerli anlarınızı saklamak için her zaman yeriniz olur.


Hatıralarınızı bırakmayın

* RAM ve dahili hafıza kapasitesi ülkeye göre değişebilir. Sunulan gerçek depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılımlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
** MicroSD kartı ayrıca satılır. Bulunabilirlik ülkeye göre farklılık gösterebilir.


Basitlik üstün gelir

Galaxy A53 5G öne çıkan bir tasarıma sahiptir. Kameranın gövde ile kusursuz bir şekilde bütünleşmesini sağlayan Ambient Edge özelliğine sahip hoş görünümlü ve tamamen işlevsel Galaxy’niz, mat çerçeveli daha ince bir kasanın içinde daha fazla pil kapasitesi sunar.


Basitlik üstün gelir

Dünyanızı sinematik bir görünümle görün

FHD+ Super AMOLED ekranın sunduğu canlı ayrıntıları doya doya izleyin. Büyük 6,5 inç Infinity-O Ekran, açık havada bile 800 nits¹’e kadar canlı görüntülerin keyfini çıkarmanızı sağlarken Göz Koruma Kalkanı ile mavi ışığı azaltır.


Dünyanızı sinematik bir görünümle görün

* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
** Tam bir dikdörtgen şeklinde çapraz olarak ölçüldüğünde ekran boyutu 6,5 inç ve yuvarlak köşeler hesaba katıldığında 6,3 inçtir. Yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görülebilir alan daha küçüktür.1. Ayarlarda, adaptif parlaklık ‘Açık’ olarak ayarlandığında. Telefonun parlaklık sensörü, ekranın çok fazla ortam aydınlatması ya da doğrudan güneş ışığı gibi 20.000 lüks üstünde bir ışığa maruz kaldığını algıladığında parlaklığı 800 nit’e kadar çıkarabilir. Sensör tarafından ölçülen parlaklık değerleri ışığın açısına göre farklılık gösterebilir.2. Galaxy A53 5G’nin (SM-A536) ekranı, mavi ışığın zararlı etkilerini azaltma özelliği ile SGS tarafından verilen Eye Care Certification belgesini almıştır. Bu belgeye https://www.sgs.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Muhteşem ekran ile süper akıcı kaydırma deneyimi

Daha az bulanıklık, daha fazla ayrıntı ve canlı kontrast ile izleme deneyiminin ne kadar ipeksi bir akıcılığa ulaşabileceğini görmek için Galaxy’nizin 120Hz Süper AMOLED ekranında dilediğiniz içeriği izleyin.


Muhteşem ekran ile süper akıcı kaydırma deneyimi

Ne görüntü ama

Acayip iyi kamera, her zaman keskin ve sabit

Galaxy A53 5G’nin çok lensli kamera sistemi, fotoğrafları bir üst seviyeye taşıyor. Canlı ve net çekimler için 64MP OIS Kamerayı tercih edin, görüş açınızı Ultra Geniş Açılı Kamera ile genişletin, Derinlik Kamerası ile odağınızı dilediğiniz gibi ayarlayın ya da Makro Kamera ile ayrıntılara daha da yakınlaşın.


Acayip iyi kamera, her zaman keskin ve sabit

* OIS: Optik Görüntü Sabitleyici
** Ekrandaki görüntü örnek olarak verilmiştir.

Bir profesyonel gibi sabit görüntüler çekin

Hareket halindeyken dünyayı yakalayın. Optik Görüntü Sabitleyici (OIS) teknolojisine sahip Galaxy A53 5G ile akıcı videolar kaydedin ve düşük ışıkta bile en ince ayrıntıları yakalayın.

* Görüntü, örnek olarak verilmiştir.
 
Bir profesyonel gibi sabit görüntüler çekin

Yapay zekalı görüntü iyileştirici

Fotoğraf düzenleyicinin sahip olduğu güçlü yapay zeka, fotoğraflarınızı otomatik olarak iyileştirerek resimleri hemen geliştirmenize imkan verir.


Yapay zekalı görüntü iyileştirici

* Görüntü örnek olarak verilmiştir.
** Gerçek kullanıcı arayüzü, cihazınızdaki yazılım sürümüne bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Eğlence modu ile eğlenceli zamanlar

Eğlence modunda bulunan ve düzenli olarak güncellenen yeni Snapchat Lensleri ile en eğlenceli anlarınızı yakalayın. Lensleri araştırın ve favorilere eklediğiniz fotoğraflar üzerinde deneyin, en iyi görünümünüzü yakalayın ve bunu arkadaşlarınızla paylaşın.


Eğlence modu ile eğlenceli zamanlar

* SNAPCHAT, SNAP INC. firmasının ticari markasıdır. Snapchat Lenslerindeki filtreler ülkeye veya bölgeye göre değişebilir.
** Bu resimde görülen Snapchat Lensleri örnek amaçlıdır.
*** Gerçek kullanıcı arayüzü cihazınızdaki yazılımın sürümüne bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Muhteşem anlarınızı yakalayın

Yapay zeka destekli derinlik kamerasındaki bulanık arka plan efekti ve ikili lensler ile her yüzü benzersiz kılan en ince özellikleriyle yakalayabilirsiniz. Arka planı bulanıklaştırın ve hayatı çerçevenin içine taşıyan ayrıntılara odaklanın.


Portre Modu Açık
Portre Modu Açık
 
Portre Modu Kapalı
Portre Modu Açık
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.

Muhteşem pili iki güne¹ kadar dayanır

5.000 mAh (normal)² pil ile yayın, paylaşım oyun ve başka pek çok şey için daha fazla zamanınız olur. 25W’a kadar çıkabilen Süper Hızlı Şarj ile Galaxy’nizi hızlıca doldurabilir ve toplam pil performansını arttırmak için adaptif pil tasarrufunu etkinleştirebilirsiniz.


Muhteşem pili iki güne¹ kadar dayanır

* 25W Süper Hızlı Şarj aleti ayrıca satılır.
1.Ortalama/normal bir kullanıcının kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak tahmini değerler hesaplanmıştır. Tüm ayarları varsayılan ayarlar olarak belirlenmiş SM-A536 ön sürüm modelleri Strategy Analytics tarafından 20/01/2022 ve 31/01/2022 tarihleri arasında Birleşik Krallık’ta LTE ve 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağında test EDİLMEMİŞTİR) bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, çağrı ve mesaj sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer pek çok faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir.
2. Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardı kapsamında test edilen pil örneklerindeki pil kapasitesi sapması dikkate alınarak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Ölçülen (minimum) kapasite 4.860 mAh’dir.

Saran sesler artık avuçlarınızın içinde

Mekansal bir deneyim için artık bir stüdyoya ihtiyaç yok. Her notayı inanılmaz ayrıntılara ve berraklığa sahip seslerle zenginleştiren Dolby Atmos ile kendinizi en sevdiğiniz filmlerin, şarkıların ve videoların akışına bırakın.


Saran sesler artık avuçlarınızın içinde

* Ekran görüntüsü örnek olarak sunulmuştur.

Game Booster ile avantaj sizde

Zafer için mücadele edin. Game Booster cihazınızın pil ömrü, sıcaklık ve belleğini optimize etmek için oyun oynama alışkanlıklarınızı izlerken arka plan aktivitelerini ve bildirimleri engelleyerek daha fazla odaklanmanızı sağlar.


Game Booster ile avantaj sizde

* Cihaz ve ekran görüntüleri örnek olarak verilmiştir.
** Game Booster özelliğinin uygunluğu oyuna göre değişebilir.

Sizin için değerli ne varsa korur

Telefonunuzun donanım ve yazılımına üretim aşamasında entegre edilen Samsung Knox, ilk açıldığı andan itibaren telefonunuzu korur. Çok katmanlı güvenlik özellikleri sayesinde, en hassas bilgilerinizi kötü amaçlı yazılım ve tehditlerden korur.


 
Sizin için değerli ne varsa korur

Sadece dokunarak kilit açma

Doğru yöndesiniz. Dahili ekran üstü parmak izi sensörü ile güvenlikten taviz vermeden uygulamalarda ve web sitelerinde anında oturum açabilirsiniz.

* Samsung Pass’ın web oturum açma özelliği yalnızca Samsung Internet tarayıcısında kullanılabilir.
** Samsung Pass fonksiyonlarının ve özelliklerinin uygunluğu ve kullanılabilirliği uygulamalara bağlı olarak farklılık gösterebilir.


 
Sadece dokunarak kilit açma

Gizliliğiniz korunur

Kişisel fotoğraflarınızı, videolarınızı, dosyalarınızı, uygulamalarınızı ve verilerinizi, savunma sınıfı güvenlik platformu Samsung Knox ile korunan ve bilgilerinizi her türlü kötü niyetli saldırıya karşı koruyan Güvenli Klasörde güvenle saklayın. Şifrenizi veya parmak izinizi ekleyerek verilerinize sizden başka kimsenin erişmesine izin vermeyin.


 
Gizliliğiniz korunur

Galaxy Cihazınız Tarzınızı Belirler

Gerçekten size ait bir şeye sahip olun. One UI 4 ile Galaxy’nizi kişiselleştirin ve telefonunuza belirgin hatlarla enerjinizi yansıtan bir görünüm kazandırın. Görevlerinizde size kesintisiz olarak yardımcı olan ve en sevdiğiniz özelliklere hemen erişebilmenizi sağlayan özel olarak tasarlanmış bir araç oluşturun.


Galaxy Cihazınız Tarzınızı Belirler

* One UI özellik, uygulama ve hizmetlerinin kullanılabilirliği işletim sistemi sürümüne ve ülkeye göre değişebilir.
** Gerçek kullanıcı arayüzü farklılık gösterebilir.

Bağlanarak duyun. Her yerde bağlanın

Çaba gerektirmeden dikkatle takip eder

Buds Otomatik Geçiş özelliği kulaklarınızın, odaklanmanız gereken şeyleri takip etmesini sağlar. Tabletinizden bir film izlerken, telefonunuza gelen bir çağrıyı alabilmeniz için kesintisiz olarak size yönlendirilir. Bekleyin ve kaldığınız yerden devam edin.

* Otomatik Geçiş özelliği yalnızca One UI 3.1 veya sonraki sürümlerine sahip Galaxy akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir. Bazı cihazlar ve uygulamalar Otomatik Geçiş’i desteklemeyebilir.
** Otomatik Geçiş özelliğini etkinleştirmek için Galaxy cihazlarında Samsung Account ile oturum açılmış olmalıdır.
*** Buds Pro ve Galaxy Tab S7 ayrıca satılır.


 
Çaba gerektirmeden dikkatle takip eder

Buds Together ile birlikte dinleyin

En iyi arkadaşınızla kaldırımda yürüyün. Buds Together size, yürürken şarkıları birlikte dinleyebileceğiniz basit ve bir o kadar da benzersiz bir deneyim sunuyor.

* Buds Pro ayrıca satılır.


 
Buds Together ile birlikte dinleyin

Galaxy A53 5G’deki uygulamalarınız artık bilgisayarda

Windows Bağlantısı özelliği ile telefonunuzdaki mesajlara, bildirimlere ve diğer mobil uygulamalara doğrudan bilgisayarınızdan erişin.

* Kullanıcılar, telefonlarındaki ‘Windows Bağlantısı’ ve bilgisayarlarındaki Your Phone uygulaması üzerinden Samsung Galaxy cihazlarını Windows bilgisayarlarına bağlamak ve aynı Microsoft hesabına giriş yapmak da dahil olmak üzere kurulum komutlarını takip etmelidirler.
** Windows Bağlantısı, seçili Samsung Galaxy cihazlarına önceden yüklenmiştir. Bilgisayar (Your Phone uygulaması) en son Windows 10 veya üstü bir sürüme güncellenmiş olmalıdır. Your Phone uygulaması, Samsung Galaxy cihazının açık ve bilgisayarla aynı Wi-Fi ağına bağlı olmasını gerektirir.
*** Bazı mobil uygulamalar, içeriğin diğer ekranlarda paylaşılmasını kısıtlayabilir ya da etkileşim için dokunmatik ekran gerektirebilir.
**** Telefon ekranındaki bazı uygulamalar abonelik gerektirebilir ve Gerçek kullanıcı arayüzü farklı olabilir.


 
Galaxy A53 5G’deki uygulamalarınız artık bilgisayarda

Desteğimizle cihazınız her zaman yeni kalsın

Bir Samsung Galaxy akıllı telefon satın almayı tercih ettiğinizde gönül rahatlığıyla keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung Members uygulamasının etkileşimli tanı ve optimizasyon özellikleri, cihazlarınızın performansını ayarlamanızı kolaylaştırırken, ek yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yardım hattımız sorunları gidermenizi sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ
Desteğimizle cihazınız her zaman yeni kalsın

 
Diğer Özellikler
Stok KoduA535GB
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.