Samsung Galaxy S20 Ultra 128 GB Akıllı Telefon

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TÜRKİYE GARANTİLİ-ÜCRETSİZ KARGO
15.699,00 TL
13.999,00 TL
%10,8
Fotoğrafçılığa bakış açınızı değiştirecek telefon.
Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra ile tanışın. Çığır açan 8K Videodan Fotoğraf özelliği ile sadece video değil fotoğraf çekme şekliniz de değişecek. Buna bir de Samsung Knox güvenliğini, akıllı pili, güçlü bir işlemciyi ve dev bir depolama alanını ekleyin. Galaxy S20 serisi mobilde bambaşka dünyanın kapılarını açıyor.
YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK
108MP ile yakınlaştırın. Yakınlaştırın. Daha da yakınlaştırın. 3

12 megapiksel kategorisinin çok ötesindeki Galaxy S20 Ultra size her fotoğrafta milyonlarca piksel verir. Böylece görülmesi güç detayları yakalamanızı sağlar.

SPACE ZOOM
Farkında bile olmadığınız şaşırtıcı detaylar için 100X zoom yapın4
Çığır açan katlanır lens ve yüksek çözünürlüklü görüntü sensörü sayesinde ortaya çıkan 10x Hibrid Optik Zoom'u deneyimleyin. Buna, hareketin olduğu yere yaklaşmak ve normalde gözünüzden kaçacak anları yakalamak için kameranın yapay zekası tarafından iyileştirilen Süper Çözünürlüklü Zoom'u ekleyin.
* Gösterilen resim gerçek üründen farklı olabilir.

Gece daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için sensörü büyüttük.
 
Profesyonel kamera sistemi, düşük ışıkta bir seferde çok sayıda fotoğraf çeker ve hepsini daha az bulanıklık ve parazitle tek bir büyüleyici çekime dönüştürür. Daha büyük görüntü sensörleri ve yapay zeka ile Gece moduna geçmeniz, gece sahnelerini daha net çekmenizi sağlar.7

Şu ana dek bir akıllı telefondaki en yüksek çözünürlüklü video
 
Mobil çözünürlüğü 4K'den tam 8K'ye yükselttik. Bu UHD'nin 4 FHD'nin 16 katı demek! Yani anları süper kesin bir çözünürlükte yakalayacaksınız.

Yapay zeka videoyu bir aksiyon kamerası gibi sabitliyor.
 
Geçmiş Galaxy S serisi cihazlara kıyasla daha büyük sensör ve kaydırmaz sabitleyici; kamera hareketini dengeliyor, böylece çekiminiz bulanık ya da değişken olmak yerine süper düzgün oluyor.

Tek bir çekim yaparak birden fazla farklı formatı yakalamanın yepyeni bir yolu
 
Tek Tuşla Çoklu Çekim Modu, Çoklu Çekim modunun üstün halidir. Çığır açan yapay zekası ile size 10 saniyeye kadar çekim yapma ve bir dizi farklı format elde etme olanağı sağlar. Bu da tekrar çekim yapma gereği kalmadan o anı en iyi şekilde yakalamanızı sağlar.8

Güçlü hız, yayın yapmanıza ve yayınları izlemeye devam etmenize izin verir
 
LTE'de 2.0Gbps'ye kadar indirme hızları ve güvenli Wi-Fi6 bağlantılarıyla oyunlar, yayınlar ve sosyal medyadan uzak kalmayın.9

Gücü uzun saatler sürer
 
Güçlü pillerimiz maksimum 5000mAh'a (tipik) ulaşır. 10, 11 Ayrıca akıllı pili sayesinde mobil alışkanlıklarınıza göre kendilerini ayarlayarak gücü tasarruflu kullanır ve tek bir şarjla daha uzun süre dayanırlar.

Sevdiğiniz fotoğrafları ve videoları saklamak için bir yer
 
Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra yüksek çözünürlüklü video ve fotoğraflarınız için geniş bir yerleşik depolama alanına sahiptir. Daha da fazla depolama alanı için microSD kart ile toplam 1TB'a kadar genişletebilirsiniz.12, 13

Sizin olan sizin kalsın diye tüm güvenlik sistemimizi geliştirdik
 
PIN, şifre, desen ve Blockchain Özel Anahtarı'nızı korumaya adanmış bir güvenlik işlemcisi yarattık. Knox platformuyla birleştiğinde güvenlik donanımdan yazılıma kadar telefonunuzun her bir parçasına işliyor. Yani gizli veriler gizli kalıyor.
Diğer Özellikler
Stok KoduGalaxy S20 Ultra 128 GB
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

SARJ