Samsung Galaxy Z Fold5 5G 256GB 12GB Ram 7.6 inç 50MP Akıllı Cep Telefonu SİYAH

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8
TÜRKİYE GARANTİLİ - ÜCRETSİZ KARGO
8.499,00 TL
7.499,00 TL
%11,8

Öne Çıkan Özellikleri


7,6" boyutundaki harika Ana Ekran

Karşınızda, size daha önce hiç görmediğiniz bir izleme deneyimi sunmak için tasarlanan büyüleyici, dinamik ekran.1,2 Yeniden tasarlanan Esnek Eklem, sevdiğiniz şeyleri daha sıkı kavramak için daha ince bir formla birlikte istediğiniz kadar katlanır.


1. Diyagonal olarak ölçüldüğünde, Galaxy Z Fold5'in Ana Ekranı tam dikdörtgen şeklinde, 7,6" ve yuvarlatılmış köşeler dikkate alındığında 7,4" boyutundadır; yuvarlatılmış köşeler sebebiyle görüntülenebilir alanı daha küçüktür.
2. Diyagonal olarak ölçüldüğünde, Galaxy Z Fold5'in Kapak Ekranı tam dikdörtgen şeklinde, 6,2" ve yuvarlatılmış köşeler hesaba katıldığında 6,1" boyutundadır; yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliğinden dolayı görüntülenebilir alan daha küçüktür.
Çoklu Pencere. Çoklu görevlerdeki gizli silahınız

Tek ekranda üç pencereyle alışveriş yapın, internette gezinin ve daha fazla oyun oynayın.3 On iki adede kadar görevi kontrol edebilen görev çubuğuyla artık uygulamalar arasında geçiş yapmak çok kolay.Daha fazla verimlilik için araç setinize S Pen'i de ekleyin.5


3. Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere'yi veya Uygulama Eşleştirme'yi desteklemeyebilir.
4. Görev çubuğu özelliği yalnızca Ana Ekran'da desteklenir.
5. Galaxy Z Fold5 için S Pen Fold Edisyonu ayrıca satılır. Sadece Galaxy Z Fold için tasarlanmış bir S Pen kullanın. Diğer tüm S Pen'ler veya stylus kalemler ekrana zarar verebilir. Galaxy Z Fold5'te yerleşik bir S Pen yuvası yoktur. S Pen desteği Ana Ekran ile sınırlıdır.
Ve şimdi sıra izleme keyfinizde

Net görüntü için 1.750 nite kadar çıkabilen parlak ekranla aksiyona giriş yapın.6 Galaxy için geliştirilen Snapdragon® 8 Gen 2 Mobil Platformu'nun yükseltilmiş donanım ve yazılımıyla zafere giden yolda çok güçlüsünüz.7


6. Galaxy Z Fold5'teki Dinamik AMOLED 2X ekran, VDE Almanya'dan DCI-P3 renk aralığında %100 Mobil Renk Hacmi sertifikası aldı; bu da fotoğraflarınızı solup gitmeyeceği ve farklı parlaklık seviyelerinden bağımsız olarak inanılmaz derecede canlı renkler elde edeceğiniz anlamına gelir. Ekran, mobil deneyiminizi daha sürükleyici hale getirmek adına 3.000.000:1 kontrast oranıyla daha parlak bir görüntü kalitesi sunmak için dijital içeriğin karanlık ve aydınlık yönleri arasındaki kontrastı iyileştirerek 1.750 nite kadar parlaklığa ulaşabilir.
7. Snapdragon, Qualcomm Technologies, Inc. ve/veya yan kuruluşlarının bir ürünüdür. Snapdragon, Qualcomm Incorporated'ın ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.
Göz alıcı kameralar. Bir ekrandan diğerine

Bu benzersiz iki ekranlı form ile entegre edilmiş üstün kamera sistemi, telefonunuzu 30x Space Zoom sayesinde telefonunuzu eksiksiz bir mobil stüdyoya dönüştürür.8 Çift Önizleme ve Expert RAW ile yepyeni bir yaratıcı özgürlük düzeyiyle çekim yapabilir, yeniden çekimi deneyebilir, yakınlaştırabilir ve düzenleme yapabilirsiniz.9,10


8. 30x Space Zoom, AI Süper Çözünürlük teknolojisi ile 3x optik zoom ve 30x dijital zoom içerir. Son 3x zoom, bazı görüntü bozulmalarına neden olabilir.
9. Çift Önizleme, One UI 2.1 ve daha güncel işletim sistemleriyle çalışan cihazlarda, Kamera uygulamasında desteklenir.
10. Expert RAW, kullanmadan önce Galaxy Store'dan ücretsiz olarak indirilmelidir. Galaxy S23 Serisi cihazlarda, S22 Serisi cihazlarda, S21 Ultra, S20 Ultra, Note20 Ultra, Z Flip, Z Fold5, Z Flip3 ve Z Flip2'de desteklenir.
73 saate kadar dinleyin, 21 saate kadar izleyin¹¹

Bu kadar etkileyici bir telefonun -doğal olarak- her zaman başında olmak isteyeceksiniz. Ve devasa 4400 mAh'lik (tipik) pille bunu yapabilirsiniz.12 Bu pil, gelişmiş bir işlemciyle bir araya geldiğinde güç kullanımını alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre akıllı bir şekilde güç yönetimini ayarlayarak tek bir şarjın her zamankinden daha uzun süre dayanmasını sağlar.


11. LTE üzerinden varsayılan ayarlar altında Bluetooth aracılığıyla kulaklığa bağlanan belirli bir modelin yayın öncesi sürümüyle Samsung dahili laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Sırasıyla, video oynatma (video dosyası çözünürlüğü 720p, cihaza kaydedilir) ve ses oynatma (mp3 dosyası, 192 kbps, LCD ekran kapalıyken cihaza kaydedilir) sırasında pil kapasitesi ve ölçülen pil gücü tüketimi üzerinden ölçülen akıma göre tahmin edilir. Gerçek video ve ses oynatma süreleri ağ bağlantısı, ayarlar, dosya formatı, ekran parlaklığı, pil durumu ve diğer birçok faktöre göre değişir. Uzun saatler süren pil ömrü.
12. Üçüncü parti laboratuvar koşullarında test edilen tipik değer. Tipik değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil numuneleri arasında pil kapasitesindeki sapma dikkate alınarak tahmin edilen ortalama değerdir. Nominal kapasite Galaxy Z Fold5 için 4.270 mAh ve Galaxy Z Flip5 için 3.591 mAh'dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
İçten dışa birinci sınıf ve dayanıklı

Çerçevedeki Armor Alüminyum, gövdeyi hasardan korurken, yeni, çift raylı Esnek Eklem daha güçlü ve daha dayanıklı bir katlama hareketi sağlar.13?


13. Daha önceki Galaxy Z Fold modelleriyle kıyaslandığında.

Ürün Bilgisi


Galaxy Z Fold5
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Galaxy Z Fold5 için S Pen Fold Edition ayrıca satılır. Galaxy Z Fold için özel olarak tasarlanmış bir S Pen kullanılmalıdır. Diğer tüm S Pen’ler ve ekran kalemleri ekrana zarar verebilir. Galaxy Z Fold5’in S Pen için dahili bir yuvası yoktur. S Pen desteği, Ana Ekran ile sınırlıdır.
Galaxy Z Fold5
Şimdiye kadarki en ince ve kompakt Galaxy Z Fold akıllı telefonumuz
Bu üstün tasarımın eline fizik kuralları bile su dökemez. Galaxy Z Fold5, katlanarak kapanan yapısıyla büyük ekranı inanılmaz bir şekilde cepte taşınabilir hale getiriyor. Açın, katlayın, kapatın, veya mükemmel açıda esnek olarak kullanın. Yeni tasarımıyla esnek menteşe, isteklerinizi her açıdan karşılayan bir teknoloji harikası.
* Görüntüler örnek olarak sunulmuştur.
Şimdiye kadarki en ince ve kompakt Galaxy Z Fold akıllı telefonumuz
Mükemmel 7,6 inç Ana Ekran
Büyüleyici ve sürükleyici ekranla tanışın. Görülmemiş bir oyun deneyimi, nerede olursanız olun sinematik bir görüntü ve bilgisayarı aratmayan üretkenlik; tümü tablet boyutunda bir cihazda bir araya gelecek şekilde yeniden tasarlandı.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Tam bir dikdörtgen şekilde çapraz olarak ölçüldüğünde Galaxy Z Fold5’in Ana Ekran boyutu 7,6 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 7,4 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler nedeniyle gerçek görüntü alanı daha küçüktür.
*** Tam bir dikdörtgen şekilde çapraz olarak ölçüldüğünde Galaxy Z Fold5’in Kapak Ekranı boyutu 6,2 inç, yuvarlatılmış köşeler göz önüne alındığında ise 6,1 inçtir. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntü alanı daha küçüktür.
Mükemmel 7,6 inç Ana Ekran
Tüm gün dayanan
Öyle etkileyici bir telefon ki, elinizden hiç düşmeyecek. Ve 4400 mAh (tipik) ikili pil sistemi ile şarjı da bitmeyecek. Gelişmiş işlemcisi sayesinde güç kullanımını alışkanlık ve ihtiyaçlarınıza göre verimli bir şekilde ayarlar. Böylece tek bir şarj ile her zamankinden daha fazla dayanır.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, arama ve mesajların sıklığına, şarj edilme sayısına ve başka birçok faktöre göre değişiklik gösterir. UX Bağlantı Araştırması tarafından derlenen ortalama kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. LTE ve 5G Sub6 ağları kullanılarak varsayılan ayarlarda SM-F946 ve SM-F731’in ön sürüm modelleriyle ABD’de 06.19.2023-29.06.2023 tarihleri arasında UX Bağlantı araştırması tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir.
*** Normal değer, üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal kapasite Galaxy Z Fold5 için 4270 mAh ve Galaxy Z Flip5 için 3591 mAh’dir. Gerçek pil ömrü; ağ ortamına, kullanım alışkanlıklarına ve diğer unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.
**** LTE üzerinden varsayılan ayarlar altında Bluetooth aracılığıyla kulaklığa bağlanan belirli bir modelin ön sürüm modeliyle yapılan Samsung kurum içi laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Sırasıyla video oynatma (720p çözünürlükte cihaza kayıtlı video dosyası) ve ses oynatma (192 kbps boyutunda cihaza kayıtlı mp3 dosyası) sırasında pil kapasitesi ve pil gücü tüketimi üzerinden ölçülen akıma göre tahmin edilmiştir. Gerçek video ve ses oynatma süresi, ağ bağlantısı, ayarlar, dosya formatı, ekran parlaklığı, pil durumu ve diğer birçok etkene göre değişir.
Tüm gün dayanan
Galaxy Z Fold’da şimdiye kadarki en hızlı Snapdragon işlemci ile güçlü bir oyun deneyimi
Galaxy için Snapdragon® 8 Gen 2 işlemcinin yükseltilmiş donanımı ve yazılımı ile zafere giden yolunuzu güçlendirin. Bu yüksek performanslı işlemci, şampiyonlara yakışır bir oyun deneyimi sağlıyor.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Galaxy Z Fold4’e kıyasla AP performans iyileştirmeleri gösterilmektedir. Gerçek performans; kullanıcı ortamına, koşullara ve önceden yüklenmiş yazılım ve uygulamalara bağlıdır.
*** Snapdragon, Qualcomm Technologies Inc. ve/veya iştiraklerinin bir ürünüdür. Snapdragon, Qualcomm Incorporated şirketinin bir ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.
Galaxy Z Fold’da şimdiye kadarki en hızlı Snapdragon işlemci ile güçlü bir oyun deneyimi
Çoklu görevler için gizli gücünüz: Çoklu Pencere
Bir Samsung Galaxy akıllı telefonda şimdiye kadarki en gelişmiş çoklu görev deneyimi sayesinde tek ekranda üç pencere birden açabilirsiniz. Böylece internette daha fazla içerik izleme, alışveriş yapma, gezinme ve oyun oynama imkanınız olur. Görev çubuğu, aynı anda 12 uygulamaya kadar yer verebiliyor. En son kullandığınız 4 uygulamanın da dahil olduğu seçki sayesinde en severek kullandığınız uygulamalar arasında zahmetsizce geçiş yapabilirsiniz. Her görevin üstesinden gelen araç takımınıza S Pen’i de ekleyerek verimliliğinizi daha da artırın.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Bazı uygulamalar, Çoklu Aktif Pencere veya App Pair özelliğini desteklemeyebilir.
*** Görev çubuğu özelliği yalnızca Ana Ekranda desteklenir.
**** Galaxy Z Fold5 için S Pen Fold Edition ayrıca satılır. Galaxy Z Fold için özel olarak tasarlanmış bir S Pen kullanılmalıdır. Diğer tüm S Pen’ler ve ekran kalemleri ekrana zarar verebilir. Galaxy Z Fold5’in S Pen için dahili bir yuvası yoktur. S Pen desteği, Ana Ekran ile sınırlıdır.
Çoklu görevler için gizli gücünüz: Çoklu Pencere
Çarpıcı kameralar. Her yönüyle
Gelişmiş bir kamera sistemi olmanın ötesinde, iki geniş ekrana sahip olan form faktörü, telefonunuzu 30x Zoom ile bir mobil stüdyo gibi kurmanıza olanak tanır. Böylece yaratıcılığınızı özgürce kullanarak çekim yapabilir, yeniden çekim yapabilir, görüntüleri yakınlaştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Vizörde tam olarak ne gördüğünüzü süjenize göstermek için Galaxy Z Fold5’i açın. Böylece süjeniz pozunu ayarlayabilir ve en iyi şekilde görünmek için saçlarını düzeltebilir.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** 30X Space Zoom; 3x optik yakınlaştırma ve 30x dijital yakınlaştırma ile birlikte Yapay Zekalı Süper Çözünürlük teknolojisi içerir. 3x ötesindeki yakınlaştırmalar bazı görüntü bozulmalarına neden olabilir.
*** Dual Preview özelliği, One UI 2.1 ve üstü bir sürümü çalıştıran cihazlarda, dahili Kamera uygulamasında desteklenir.
Çarpıcı kameralar. Her yönüyle
İçi de dışı gibi daha güçlü ve dayanıklı
Galaxy Z Fold5 dayanıklı bir alüminyum çerçeveyle güçlendirilmiştir. Adına yakışır bir şekilde güçlü bir kaplama olan Koruyucu Alüminyum, katlanabilir telefonunuzu hasarlardan korur. Çift raylı yeni menteşemiz daha güçlü, daha dayanıklı ve görülmeye değer bir güzelliğe sahip. Üstün suya dayanıklılık.
* Çerçeveye ses tuşları ve yan tuşlar veya SIM yuvası dahil değildir.
** Önceki Galaxy Z Fold modelleri ile karşılaştırılmıştır.
*** Laboratuvar test koşullarında 30 dakika boyunca 1,5 metreye kadar tatlı suya batırılma testi ile ölçülmüştür. Denizde veya havuzda kullanılması önerilmez. Cihazın suya dayanıklılığı kalıcı değildir ve normal kullanımdan kaynaklı yıpranma ve aşınma nedeniyle zamanla etkisi azalabilir. IPX8 derecelendirmesi toza dayanıklı değildir.
İçi de dışı gibi daha güçlü ve dayanıklı
Multi Control ile aynı anda daha fazla ekranı kontrol edin
Kusursuz bir cihaz iş birliğinin keyfini çıkarın. Çoklu Kontrol, klavye ve fareyi Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Tab S9 gibi cihazlarda kullanmanıza olanak tanıyarak kopyalayıp yapıştırmayı veya sürükleyip bırakmayı daha da kolaylaştırır. Tabletinizi bile ikinci bir ekran olarak kullanarak taşınabilir çalışma alanınızı daha da verimli hale getirebilirsiniz.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Galaxy Tab S9 Ultra ve Bluetooth Mouse Slim ayrıca satılır.
*** Multi Control yalnızca One UI 5.1 veya üstü sürüme sahip Galaxy akıllı telefonlarda, One UI 5.1.1 veya üstü sürüme sahip Galaxy Tab cihazlarda ve 2021 veya sonrasında Samsung Settings v1.5 (Intel) veya Samsung Settings v3.3 (ARM) ile piyasaya sürülen Galaxy Book cihazlarda kullanılabilir.
**** Bazı özellikler modele göre değişiklik gösterebilir.
***** Bazı Multi Control eylemleri bazı uygulamalarda kullanılamayabilir.
****** Samsung account ile oturum açılması gerekir. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı gereklidir.
Multi Control ile aynı anda daha fazla ekranı kontrol edin
Smart Switch
Verileriniz emin ellerde. Galaxy’e geçerken fotoğraf, uygulama ve mesajlarınızı da yanınızda taşıyın.
* Görseller temsilidir. Gerçek arayüz farklılık gösterebilir.
** Kablolu transferler için en az Android™ 4.3 gerekir. Galaxy’ye kablolu transfer için gerekli USB kablosuna/konnektörüne sahip değilseniz, kablosuz aktarım seçeneklerini de kullanabilirsiniz. iOS 5 veya daha eski bir Android OS sürümünde, kablosuz transfer seçenekleri kullanılmalıdır. Yeni Galaxy telefonunuzda “Ayarlar” bölümünde Smart Switch Mobile’ı açın veya Smart Switch Mobile uygulamasını Galaxy Store’dan indirin. Transfer için mevcut veriler ve içerik, işletim sistemine göre değişebilir. Galaxy cihazının verileri yedeklenir ve depolama cihazına geri yüklenir. Smart Switch PC veya Smart Switch Mobile’ın SD kart yedekleme işlevi aracılığıyla PC yedeklemesini kullanın.
Smart Switch
Galaxy Z Fold5’i AR’da görün
Galaxy Z Fold5’i AR’da görün
Diğer Özellikler
Stok KoduZFOLD 5S
MarkaSAMSUNG
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2